Moje zdjęcie
Szczęśliwa żona i kochanka swego męża, spełniona mama Oliwierka i Lilusi. Perfekcjonistka i estetka kochająca wszystko co piękne. Ostatnimi czasy bardzo pozytywnie nastawiona do życia:)

piątek, 8 stycznia 2010

Chwalę się, a co ! :)

Muszę się pochwalić:) Na gwiazdkę dostałam MASZYNĘ DO SZYCIA !!! Tak bardzo się cieszę, jest cudna, super szyje...mam nadzieję, że tak będzie zawsze:) Najpierw od mojego Kochanego dostałam miniaturkę żeliwnej Singerki...potem zobaczył, że dziergam wieczorami coś tam recznie i pogadał z Gwiazdką...no i mam!

Poszukuję teraz wolnego czasu, żeby usiąść i uczyć się szyć:) Trochę ciężko przy dzieciach, które ciągle czegoś chcą ale daję radę.
Wczoraj uszyłam kolejną ptaszynę i krzywe serducho...nie tak łatwo szyć półokrągło.. Ptaszek wisi na wieszaczku w kuchni a serducho na drzwiach wejściowych.

Dziś też zasiadłam do maszyny i uszyłam wkład do kosza wiklinowego, w którym trzymam butelki z wodą. Już dawno kupiłam w lumpeksie zasłonkę angielską na ten wkład, myślałam, ze uszyję go na maszynie Mamy a tu taka niespodzianka...uszyłam na swojej:)Poniżej środek:


Zawiązywany na tasiemkę, którą wymienię na szerszą..jak kupię:)
Do kompletu uszyłam też serduszko. Jak widać nie próżnowałam:)


Pozdrawiam śnieżnie!3 komentarze:

aagaa pisze...

Fajnie wygląda koszyczek z tym wkładem!I jak idzie Ci szycie!Profesjonalistka z Ciebie!
Piękny materiał!
Pozdrawiam gorąco

czarna pisze...

Maszyny zazdroszczę,ja niestety mam mocno "przechodzoną",ale i tak się cieszę,że nie muszę już szyć ręcznie.Wkład koszyka i serducha śliczne.Pozdrawiam

Wichrowa pisze...

Aga do profesjonalizmu mi daaaleko ale najważniejsze, że szycie sprawia mi ogromną frajdę!
Czarna-maszyna dobra i przechodzona, byle szyła:) Pozdrawiam Was mocno:)